Tutvustus

Tere tulemast! Täname, et külastate meie kodulehte! Lemmatu Marjatalu on pereettevõte. Me armastame magusaid maitseid. Kasvatame enda jaoks ja kuna seda maitsvat kraami jääb üle, siis pakume teilegi.

Kasvatame oma põllumaadel. Müüme maasikaid, herneid, mustisõstraid. Peale selle kasvab meie maadel viljavahelduseks teravili ja ristik, oma tarbeks kartul, juurviljad ja muu värske kraam. Meie talumaade hulka kuulub metsamaa, mida majandame talve-ja kevadperioodil. Teostame erinevad hooldusraied ja oluline osa on igaastane täiendusistutamine või uute metsalankide rajamine.

Talu peremees on Ville ja perenaine Kärt. Meie hoovis jooksevad kolm last Kristjan, Rihart ja pesamuna Karoliina. Peale selle on meil koer Lumi, 4 kassi ja 5 lammast.
Meie eesmärgiks on elada loodusega tasakaalus. Püüame oma põllu-ja metsamaad harida nii, et see toidaks meie pere ja see suudaks kasvatada maitsvaid põllukultuure.

Olete oodatud külastame meie talu. Tulge ostke värsket kraami. (Maasika, herne, mustsõstra müük.) Vajadusel saadame oma saadusi  Tallinna, Narva ja  Pärnu.  Hooajal leiate meie tooteid kaupluste jahelettidest.

Maitsvate kohtumisteni!

Kärt ja Ville