Teenused

Suvel pakume palju erinevaid ja magusaid teenuseid: maasikate ostmine, kohvikus maiustamine, isekorjamine jne.

Osta valmis korjatud maasikaid

Maasikaajal alustame oma tööpäevi kella neljast hommikul. Korjame siis mõnusad hommikused marjad.

Oled oodatud meile kohapealt ostma marju. Võid oma marjad ette tellida telefonilt 56 56 84 89, vähemalt üks päev ette. Ära unusta kirjeldust, milleks maasikaid vajad. See tundub üllatav, aga on suur vahe, kas soovid ampsumaasikaid, tordimaasikaid või moosimaasikaid.  Hea meelega nõustan Sind ja aitan teha vajalikud sordivalikud meie marjamaalt ja võin pakkuda ka mõne lihtsa maasikatordi retsepti.

Korja ise

Korja ise maasikaid, vaarikaid, mustsõstraid, herneid.

Meie talus saad korjata ise endale vajalikud marjad-herned, kas niisama söömiseks või säilitamiseks talveperioodil. Võta kaasa nõud, kuhu soovid korjata ja korja nii palju kui soovid, pärast kaalutakse korjatud marjad üle ja maksad oma marjade eest. Enne tulekut tutvu ka Hea korjaja meelespeaga.

Kohtumine perenaise Kärdiga

“Mh, ja mis sina teed, aa sa oled kodune…” Kutsun teid endaga talu hoovis, hoonetes ja põldudel ringi uitama. Räägin teile talu loost, olemisest ja hea tuju korral võin teiega koos unistada. Jagan teiega meie teekonna muresid ja rõõme. Kui teil on mingi konkreetne huvi, mille kohta oskan sõna võtta, siis aga palun, näiteks marjakasvatus, eurorahad ja muu talumajapidamise perenaise ameti juurde kuuluv tegevus ehk siis söögitegemisest arvete kirjutamiseni ja klientide leidmise ja turundamise teemadel. Võta minuga ühendust ja lepime koogi-kohviaja kokku.

Maiusta kohvikus

6. juunil 2012. aastal avasime vanas keldris kohviku,

kus on plaan pakkuda jäätist, pannkooke, kohvi, maasikakooke jne. Lisaks saab kaeda piirkonna elanike viimase kahe aasta jooksul valminud keraamikat, või õigemini paremad palad sellest ajast. Kohvik on avatud neljal päeval nädalas (E; K; R; L) kella 14-20.Kohvikust saab osta ka valmis korjatud marju, mis on soovitav ette tellida.

Pea üks vahva pidu

Kohvikuruume on võimalik ka üürida erinevateks üritusteks.

Pinkidele mahub umbes 20 inimest ning lauale on võimalik tellida erinevaid toite. Lisaks on võimalus tellida meie kaudu endale peojuht.

Täpsem info: info@lemmatumarjatalu.ee

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close