Magus juuli

cropped-logo2Maasikaaeg tuleb veel ja kindlasti magus ja tormiline, heade  pakkumistega. Hernest ka tuleb veel. Aitäh teile seniste külastuste eest! Maasika-hernepõllud küpsevad selliste sügis-suviste ilmadega aeglaselt.

Parem aeglane küpsemini kui kuum üleküpsemine, kõik taimed jõuavad jahedate ilmadega saagi rahulikult suureks kasvatada. Koha pealt ostes on peenrahaks ikka hernekaunad ;).  Juuli algus on lihtsalt natuke rahulikum. Maasikaid korjame, kuid mitte iga päev. Uuele hernepõllule loodame korjama minna juuli teisel nädalal. Seega, juuli alguses külla tulles soovitan kindlasti helistada ette ja uurida saagi koguseid. Juuli teisest poolest loodame alustada uute põldudega ja siis juba korjeid igale päevale jagada. Juuli keskelt võite külla tulla juba iga päev!

Korja ise põllud on korjatud, viimane korjepäev sellel aastal on ESMASPÄEVAL 02.07 KELL 14.00-20.00, HIND 2,5€/KG. 

VÄIKE PUHKUSJuulis hooldame varajasi põlde ja saadame nad puhkama. Kindlasti hooldame ja poputame uusi maasika-ja hernepõlde. Loodetavasti on ilm soodne ja loodame saaki korjata esimeste külmadeni, kuskil oktoobrini siis. Mäletage, 1.septembri marjad, sünnipäevad, toredad istumised ja õhtused oma(pere)aja nautimised, tulge ikka meilt läbi ja saate värskeid marju-herneid.

 

Kohapealt saate osta iga päev kell. 12.00-20.00. Eelnevalt uuri päeva pakkumist kodulehelt või sotsiaalmeediast. Võib ka helistada. 

HOOAJA HINNAINFO LEIATE:

https://lemmatumarjatalu.ee/suvi-2018/

 

https://www.facebook.com/lemmatumarjatalu/

Maitsvate kohtumisteni! Lemmatu Marjatalu  Kärt ja Ville

 

 

Published by

Lemmatu Marjatalu

Üks perekond Karhunen, ema-isa ja 3 last, kes elavad maal, Tartumaal, Luunja vallas ja peab talu ja meil on ettevõte Lemmatu Marjatalu OÜ.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s