Tere kevadet!

Kuidas Sul läheb? Muru on juba roheline ja puud lehtes. Kas oled juba vesi keelel mõelnud esimeste värskete maasikate peale? Mina olen…

Talv oli kummaline, meil ilma lumeta ja siis üllatas pakane  alla -200 C külmadega. Kahjuks mõjus selline lumeta külm ilm vaarikatele ja osadele maasikataimedele laastavalt.

Kevad oli varane ja mitme nädalane soe õhutemperatuur äratas looduse. Meie külvasime märtsi lõpus herne ja katsime maasikad looriga. Märtsi lõpus saabusid toonekured ja teised rändlinnud.

Hetkel on herne võrsed vaksapikkused ja maasikad õitsevad. Ootame värsket saaki, et rõõmustada ennast ja Sind maitsvate kohalike saadustega.

Varajased maasikad sooja loori all
Varajased maasikad sooja loori all

Vaata üle oma sügavkülm ja keldri varud. Kas sinna on jäänud veel marju-mahlu? Nendest saad kasulikke vitamiine, mida enne värskete marjade valmimist süüa. Võid teha näiteks kisselli, mustsõstramahlast saad tõeliselt kauni värviga mannavahu. Ja kui soovid midagi pidulikumalt, siis üks meie pere marjakoogi retsept.

Muide,  meie sügavkülma oli jäänud saunaviht. Küll oli mõnus vihelda ja peale seda tiiki hüpata.

Iga hooaeg on meil tööd pakkuda, otsime korjajaid ja muid põllutöölisi. Kui tead sobivat abilist, siis palu tal meie kodulehelt tööpakkumiste alt saata ankeet. Tänan!

Meeli turgutav marjaaeg pole enam kaugel, kui kõik hästi läheb võib esimesi marju noppida juuni alguses. Külasta aegajalt meie kodulehte www.lemmatumarjatalu.ee , et teada, mis meil toimub. Võid ka hakata meie sõbraks näoraamatus, sealgi annan teada talu tegemistest.

( https://et-ee.facebook.com/pages/Lemmatu-Marjatalu/398491140163523 )

Seniks kõike paremat.  Näeme marjaajal, perenaine Kärt

2 kommentaari “Tere kevadet!”

    1. Tere! Üldiselt pakume tööd tööealistele (ehk siis 15-64 aastastele). Alaealised saavad tööd teha kokkuleppe alusel ja soovitavalt koos täiskasvanuga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s